نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: از سر ندونم کاری و اطلاع نداشتن از پرده بکارت ب خودم صدمه زدم تو رو خدا راهنماییم کنید

6943
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    45258
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

از سر ندونم کاری و اطلاع نداشتن از پرده بکارت ب خودم صدمه زدم تو رو خدا راهنماییم کنید

سلام من الان ۲۴ سالمه وقتی که ۱۳ سالم بود اصلا از پرده بکارت این چیزا هیچی نمیدونستم از سر ندونم کاری دسته شونرو تو واژن خودم فرو کردم وقتی بزرگتر شدم و چیزایی در مورد پرده بکارت شنیدم با خودم گفتم ای داد بیداد حتما ب خودم اسیب زدم و این موضوع شد کابوس شبو روزم و ووسواس فکری گرفتم طوری که دیگه این روزا فقط به خودکشی فکر میکنم چون اگر کسی بیاد خواستگاریم و من موضوع روبهش بگم هزار جور فکر بد میکنه و حتما میگه که من دروغ میگم ۲۰ سالم که شد رفتم ماما که ببینم چ بلایی سر خودم اوردم ماماگفت که پردت حلقوی ارتجاعی از نوع بدون خونریزیه اما مشخصه یه کاری کردی چون پردت کش اومده همونجا دنیاروسرم خراب شد چون ماما گفت پردت مشکوکه و کش اومده ما نامه سلامت نمیدیم باید بری پزشکی قانونی حالا میخواستم بدونم با این حرفا اگه من برم پزشکی قانونی اونا میفهمن که پرده من بر اثر رابطه اینجور شده یاشئ ؟؟؟؟؟؟؟؟لطفا راهنماییم کنید خیلی حالم بده بگید چیکار کنم

2. کاربران زیر از Marezoo بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43187
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : از سر ندونم کاری و اطلاع نداشتن از پرده بکارت ب خودم صدمه زدم تو رو خدا راهنماییم کنید

بله عزیزم میدونه

4. کاربران زیر از yasaman30 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    تشکر شده 17,518 بار در 3,264 پست
    میزان امتیاز
    19

پاسخ : از سر ندونم کاری و اطلاع نداشتن از پرده بکارت ب خودم صدمه زدم تو رو خدا راهنماییم کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط Marezoo نمایش پست ها
    سلام من الان ۲۴ سالمه وقتی که ۱۳ سالم بود اصلا از پرده بکارت این چیزا هیچی نمیدونستم از سر ندونم کاری دسته شونرو تو واژن خودم فرو کردم وقتی بزرگتر شدم و چیزایی در مورد پرده بکارت شنیدم با خودم گفتم ای داد بیداد حتما ب خودم اسیب زدم و این موضوع شد کابوس شبو روزم و ووسواس فکری گرفتم طوری که دیگه این روزا فقط به خودکشی فکر میکنم چون اگر کسی بیاد خواستگاریم و من موضوع روبهش بگم هزار جور فکر بد میکنه و حتما میگه که من دروغ میگم ۲۰ سالم که شد رفتم ماما که ببینم چ بلایی سر خودم اوردم ماماگفت که پردت حلقوی ارتجاعی از نوع بدون خونریزیه اما مشخصه یه کاری کردی چون پردت کش اومده همونجا دنیاروسرم خراب شد چون ماما گفت پردت مشکوکه و کش اومده ما نامه سلامت نمیدیم باید بری پزشکی قانونی حالا میخواستم بدونم با این حرفا اگه من برم پزشکی قانونی اونا میفهمن که پرده من بر اثر رابطه اینجور شده یاشئ ؟؟؟؟؟؟؟؟لطفا راهنماییم کنید خیلی حالم بده بگید چیکار کنم

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام
    دراین مورد با توجه به شرایط بکارت و میزان تغیر شکل بکارت دکتر پزشکی قانونی تشخیص گزاری میکنه و میتونه ابراز نظر کنه
    اما این تغیر شکل بکارت و کش اومدن بکارت توسط فرد غیر متخصص و عادی قابل تشخیص نیست
    عموما بعد از گذشت مدتی معین ( محدود به هفته ) نوع شئ داخل شده به واژن قابل تشخیص نیست و تنها آثار بجا مانده مشهود و قابل استناد هستند

6. کاربران زیر از Saltanat بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

سلام به شما دوست عزیز
    نگرانی شما قابل درک هست اما دقت داشته باشید ک در این مسیر پزشک قانونی می تواند تشخیص دهی کند که این تنها یک خودارضایی در مدت زمان بسیار زیاد بوده است و به شما شما نامه داده می شود . بهتر است از سرزنش کردن خودت خوداری کنی و سعی کنی که از تصمیم گیری هایی مانند خودکشی خوداری کنی چون این مسیر کمکی به شما نمی کند و حتی می تواند مشکلات بیشتری را نیز برای شما ایجاد کند .
    سعی کنید که از مسیر درست این موضوع اقدام کنید تا از آسیب های بعدی برای شما جلوگیری شود .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)